hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

خدمات طراحی سایت ارزان و طراحی سایت در تهران با بالاترین کیفیت .

 

آیا به دنبال انتخاب یک شرکت مناسب برای طراحی سایت میباشید؟ چرا لابرا سئو؟

لابراسئو یکی از زیرمجموعه های شرکت ایفانت میباشد. کافیست ایفانت را در گوگل جستجو نمایید.

طراحی سایت ارزان

tickتخصص لابراسئو در زمینه طراحی سایت

لابرا سئو دارای تیم متخصص در زمینه طراحی سایت میباشد تا پروژه طراحی سایت شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهد

طراحی وب سایت یک مسئله کاملا تخصصی میباشد به همین دلیل شما قبل از هرچیز احتیاج به یک شرکت متخصص دارید تا از هدر رفتن وقت و سرمایه شما جلوگیری شود.

اگر پروژه طراحی سایت خود را به شرکتی غیر متخصص و یا غیر حرفه ای بسپارید ، علاوه بر از دست دادن زمان و هزینه ، این مسئله به اعتبار شما نیز آسیب خواهد رساند. لابرا سئو کیفیت خدمات خود را برای شما تضمین می نماید.

 
طراحی وب سایت ارزانtick تجربه لابرا سئو در زمینه طراحی سایت

لابرا سئو با سابقه طراحی بیش از 800 نمونه کار و نزدیک به 10 سال سابقه در کنار شماست

برای دیدن نمونه کارها کافیست روی منو نمونه کارها واقع در بخش طراحی سایت کلیک کرده و برخی نمونه کارهای شرکت را بررسی نمایید. نمونه کارهای مختلف در شهرها و کشورهای مختلف دلیل با تجربه بودن شرکت در بحث طراحی سایت میباشد

 

 


 


طراحی سایتtick قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا

لابراسئو کیفیت بالا را در کنار قیمت مناسب در اختیار شما قرار میدهد.

برای بررسی قیمت طراحی سایت کافیست منوی تعرفه ها واقع در بخش طراحی سایت را مطالعه نمایید. لابرا سئو قصد دارد تا شما با طراحی سایت ارزان ، کیفیت بالا را تجربه نمایید . دلیل اصلی کاهش قیمت ها ، بالابودن تعداد سفارشات میباشد. ما قصد داریم با ارائه خدماتی ارزنده به شما ، با بهترین قیمت ، سایتی با کیفیت در اختیارتان قرار دهیم.


از تفاوت های ما با سایت هایی که قیمت هایی به مراتب کمتر از ما دارند این است که عموما این سایت ها از بسته های آماده استفاده میکنند و شما هیچ حق انتخابی در طرح و ظاهر آن ندارید.

اما لابراسئو به شما این امکان را میدهد که در انتخاب طرح ، رنگ ، امکانات و غیره کاملا دخیل باشید تا درنهایت با هزینه ای معقول ، سایت دلخواهتان را با کیفیتی مناسب تحویل بگیرید.

 طراحی وب سایتtick اعتبار لابرا سئو

لابرا سئو زیرمجموعه شرکت ایفانت میباشد و دارای تمامی مجوزهای لازم در تجارت الکترونیک و خدمات وب

لابراسئو به تبعیت از شرکت ایفانت ، تمام فعالیتهای خود را بر اساس قوانین تجارت الکترونیک انجام می دهد .

لابراسئو برخلاف بسیاری از مراکز طراحی سایت که به صورت شخصی اداره میشوند ، یک شرکت معتبر تحت نام داده پردازان ایفانت به شماره ثبت 11072 میباشد.


لابراسئو (ایفانت) دارای نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران میباشد , دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت میباشد.

لابراسئو در جهت افزایش اعتماد شما مشتریان گرامی ، تنها بخش کمی از هزینه سفارش شما را در ابتدای کار و صرفا به جهت اطمینان از قطعی بودن سفارش دریافت کرده و مابقی هزینه در انتهای کار و تحویل وب سایت به مشتری دریافت میگردد.

طراحی سایت ارزان و حرفه ای حق طبیعی شما مشتریان عزیز میباشد.