بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

بازاریابی و افزایش فروشدر قسمت اول و دوم مقاله خواندیم که میبایست مشتریان خود را به صورت اختصاصی مورد هدف قرار بدهیم و برای هر بخش از مشتریان خود یک برنامه هدفمند داشته باشید تا بتوانیم برای بدست آوردن اطلاعاتی که از طرف مشتریان نیاز داریم بدانیم ، از خود آنها کسب اطلاع کنیم. سپس متوجه شدیم که باید شرایطی مهیا کنید که بسته پیشنهادی ما به راحتی قابل خرید باشد. در ادامه دیدیم که چرا باید از تجارب مشتریان خود بهره مند شویم.

اکنون میخواهیم با هم دو تکنیک دیگر را بررسی کنیم تا بهتر به نتایج دلخواه خود برسیم

 

با ما همراه باشید.


تیک قسمت دوم مقاله را مطالعه نمائید : بازاریابی به منظور افزایش فروش و مشتری مداری (قسمت دوم)


تصویر افقی

تکنیک سوم : با مشتری خود چت کنید

خط افقی

 

تحقیقات نشان داده اند که بسیاری از مردم در حین خرید آنلاین ، علاقه دارند تا سوالاتی که مد نظرشان است را از یک کاربر واقعی بپرسند. یعنی در واقع بسیاری از افراد در حین خرید ، نسبت به چت کردن با یک اپراتور واقعی علاقه مثبت نشان میدهند.

این مسئله میتواند به شما کمک کند تا از طریق قرار دادن یک بخش گفتگو در سایت و یا طراحی یک اپلیکیشن که قابلیت گفتگو را نیز دارد ، به  شخصی که قصد خرید دارد یک پیام بدهید. این پیام میتواند آغاز کننده گفتگو میان شما و خریدار باشد.

به این ترتیب شانس خود را برای تبدیل این فرد به مشتری و قطعی کردن خرید او افزایش خواهید داد. ضمن اینکه به طور ویژه ای این فرد را نیز به خودت نزدیک کرده اید و این مسئله میتواند در آینده موجب خریدهای دیگر از شما باشد زیرا هرچه مشتری با شما احساس راحتی بیشتری داشته باشد ، برای خرید های بعدی از شما بیشتر اقدام خواهد کرد.

در مجموع میتوان گفت که چت کردن با افرادی که در سایت شما احتمالا به دنبال خرید کردن هستند ، میتواند آنها را به شدت ترغیب به خرید کند. به شرطی که اولا یک اپراتور واقعی پاسخگوی این افراد باشد ، و دوما شما روش صحیح پاسخگویی را بدانید.

 

تصویر افقی

تکنیک دوم: کارمندان شما باید انرژی مثبت بدهند

خط افقی

اگر میخواهید فروش موفقی را در شرکت خود تجربه کنید ، نیاز به کارمندانی دارید که مشتری را با محصولاتتان درگیر کنند. در هنگامی که افراد با کارمندان شما برخورد میکنند ، نگاه مثبت و پر انرژی کارمندان شما میتواند به مشتریان احساس بسیار خوبی را انتقال دهد.

این احساس میتواند باعث به وجود آمدن اطمینان خاطر بسیار خوبی در ذهن مشتری شود. درواقع میتوانیم بگوییم که هرقدر مشتریان شما در برخورد با کارمندان شما انرژی مثبت بیشتری دریافت کنند ، شانس شما برای اینکه مشتریان با محصولات شما درگیر شوند بسیار بیشتر خواهد بود. تجربه نشان داده است که هرقدر مشتری با محصول مورد نظرش بیشتر درگیر شود ، تمایل به خرید آن محصول در فرد افزایش پیدا خواهد کرد.

ایجاد این درگیری مثبت میان ذهن مشتری و خصوصیات محصول شما ، مستلزم داشتن کارمندانی با چهره ای سرشار از انرژی میباشد. مشتری با نگاه کردن به چهره کارمندان شما ، انرژی مثبت دریافت خواهد کرد و این مسئله خود به خود موجب افزایش اطمینان فرد خواهد شد.

زمانی که اطمینان حاصل شد ، ذهن مشتری بیشتر معطوف خصوصیات محصول شما میشود. و این درگیری ذهنی ، یعنی افزایش شانس فروش شما.

 


تیک قسمت چهارم مقاله را مطالعه نمائید : بازاریابی به منظور افزایش فروش و مشتری مداری (قسمت چهارم)


 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .