بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

مشتری مداریدر قسمت اول مقاله دیدیم که همواره حق با مشتری است و اگر بخواهیم کسب و کاری سودده داشته باشیم اصل را باید بر مشتری مداری بگذاریم. در قسمت اول خواندیم که باید همواره با مشتریان خود درست برخورد کنیم و احترام آنها را به بهترین شکل ممکن حفظ کنیم تا در روابط خود با آنها رابطه ای کاملا محترمانه داشته باشیم. در بخش بعدی مقاله دیدیم که ارائه خدمات بی کیفیت مهمترین دلیل در بروز نارضایتی در میان مشتریان است و اگر میخواهیم بخش عمده ای از مشکلاتمان را حل کنیم ، میبایست خدماتی با کیفیت ارائه کنیم. حال با ادامه مقاله همراه شوید.

 


تیک قسمت اول مقاله را مطالعه نمائید : افزایش فروش از طریق مشتری مداری (قسمت اول)


تصویر افقی

اصل اول: هميشه حق با مشتری است

خط افقی

 

با تمام توان خود سعی کنید تا رضایت مشتریان خود را جلب نمائید

برای اینکه بتوانید در مشتری مداری موفق عمل کنید ، میبایست تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا رضایت مشتریانتان جلب شود. با تمام توان و تخصص خود به آنها کمک کنید تا کاملا حس کنند که شما با تمام قدرت پشت آنها ایستاده اید. مشتری باید احساس کند که شما به طور کامل از او حمایت میکنید و میخواهید برای موفقیت او راه را هموار کنید. سعی کنید گاها به آنها پیشنهادهایی شگفت انگیز بدهید ، برای آنها تخفیف ویژه قائل شوید و یا آنها را در قرعه کشی کالا و خدمات خود شرکت دهید.

سعی کنید مشتریان خود را راضی نگهدارید زیرا این رضایت موجبات خریدهای بعدی از طرف آنها را فراهم میکند.

 

برای مشتریان خود ارزش قائل شوید

بسیاری از افراد برای نظرات و ایده های مشتریان خود ارزشی قائل نمیشوند. این مسئله باعث ایجاد نارضایتی در میان مشتریان میشود. میبایست با دقت و حوصله به صحبت های مشتریان خود گوش بدهید تا نظرات آنها را به صورت کامل بشنوید. برای ایده ها و نقطه نظرات مشتریان خود ارزش بسیاری قائل شوید.

میتوانید تصمیمات مهم خود را از طریق نظرسنجی با مشتریان درمیان بگذارید و از آنها بخواهید که نظر خود را به شما اعلام کنند. با اینکار میتوانید حس بسیار خوبی در مشتریان خود ایجاد کنید و اعتماد آنها را بدست آورید.

 

تصویر افقی

اصل دوم: زمانی كه شک داريد كه آيا حق با مشتری است يا نه ، به اصل اول مراجعه نمائيد

خط افقی

 

اعتماد مشتریان خود را جلب کنید

عدم اعتماد به شما میتواند باعث از دست رفتن مشتریان بشود. ارزشمندترین دارایی شما قطعا میزان اعتماد مشتریان به شماست. برای بدست آوردن اعتماد مشتریان خود تلاش بسیاری کنید تا بتوانید فروش موفقی را تجربه کنید. برای اینکه بتوانید اعتماد مشتریان خود را جلب کنید سعی کنید آنها را از تمامی تغییرات خود مطلع کنید تا بدانند که آخرین وضعیت شما به چه شکل است.

به علاوه میتوانید برای بدست آوردن اعتماد مشتریان خود قبل از هرگونه تغییر ابتدا تحقیق کنید که آیا تغییرات مد نظرتان میتواند مورد قبول واقع شود و یا خیر

 

 

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .