بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

پولدار شدنپس از خواندن قسمت های قبلی وقت آن رسیده است که با یادگیری سه تکنیک نهایی ، تمام موارد قبلی را به سرانجام برسانید. مسئله مهم این است که شما بتوانید از تمامی این 15 روش در کنار هم بهره مند شوید زیرا هیچکدام به تنهایی نمیتوانند شما را به موفقیت برسانند. برای رسیدن به هدف نیاز به این پانزده روش دارید و میتوان گفت همه آنها به کار شما خواهند آمد. در این مقاله سه روش باقیمانده به شما آموزش داده خواهد شد تا هر 15 تکنیک مورد نیاز را به صورت کامل بررسی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت چهارم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت چهارم


 

با ما همراه باشید.

تصویر افقی

از شکست خوردن نترسید

خط افقی

هرگز هیچ موفقیتی به سادگی بدست نخواهد آمد. ممکن است در طول مسیر رسیدن به موفقیت بارها و بارها دچار چالش های جدید شوید ، شکست بخورید و یا نا امید شوید. اجازه ندهید این چالش ها و یا شکست ها شما را از پای درآورد. ممکن است گاهی نا امید شوید و فکر کنید نمیتوانید ، اما هرگز چنین چیزی درست نیست. با تلاش و پشتکار میتوانید به هدف خود برسید زیرا فقط یک درصد استعداد میخواهد و ما بقی به تلاش شما بستگی دارد.

اگر بخواهید نا امید و بی انگیزه شوید ، هرگز به هدف خود حتی نزدیک هم نخواهید شد. تنها یک راه دارید ، بجنگید و موفق شوید.

 

تصویر افقی

خطاهای خود را تشخیص دهید

خط افقی

اگر در مسیر خود خطایی مرتکب شوید امری طبیعی تلقی خواهد شد. اما نکته مهم این است که خطاهای خود را تشخیص دهید ، علل بوجود آمدن آنها را بررسی کنید و به دنبال راه حلی برای جبران آن باشید. اگر بتوانید خطاهای خود را به درستی تشخیص دهید در دو مسئله موفقیت آمیز عمل خواهید کرد.

مسئله اول جبران خطایی که مرتکب شده اید خواهد بود ، زیرا پس از تشخیص آن میتوانید با پیدا کردن راه حلی مناسب آن را جبران نمائید.

مسئله دوم ، تشخیص دلیل بروز خطاهاست که میتواند در آینده به شما کمک کند تا مجددا دچار چنین اشتباهاتی نشوید.

از اینکه اشتباهی مرتکب شده اید خود را سرزنش نکنید ، اما حتما به دنبال راهی برای جبران و درس گرفتن از آن باشید.

 

تصویر افقی

نه گفتن را یاد بگیرید

خط افقی

اگر میخواهید پولدار شوید سعی کنید حتما نه گفتن را یاد بگیرید. تقریبا میتوان گفت تمامی افرادی که به موفقیت رسیده اند ، با نه گفتن بسیار راحت هستند. ممکن است در طول زندگی بارها در شرایطی قرار بگیرید که بخواهید نه بگویید. اگر نتوانید اینکار را انجام بدهید ، دچار مشکلات فراوانی خواهید شد. و این مشکلات میتوانند شما را از مسیرتان دور کنند.

سعی کنید در مقابل پیشنهادات و یا درخواست هایی که به شما ارائه میشود اما به ضرر شماست ، به راحتی بگویید نه.

اگر نتوانید نه بگویید ، مجبور هستید به تمام درخواست هایی که به شما میشود حال آنکه درخواست مثبت باشد و یا منفی ، جواب مثبت بدهید. این جواب مثبت دادن میتواند تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد زیرا در بسیاری از مواقع میتواند به شما آسیب های جدی برساند.

سخن آخر اینکه برای رسیدن به موفقیت ، برنامه ریزی کنید ، بجنگید و تلاش کنید.

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .