بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

پولدار شدندر دو قسمت قبلی مقاله با شش روش از روش های پولدار شدن آشنا شدیم. در این مقاله قصد داریم سه روش دیگر را که ادامه دهنده روش های قبلی میباشند به شما آموزش دهیم. در شش روش قبلی آموختیم که علاقه به راهی که در آن قدم گذاشته ایم ، بهترین بودن در کارمان و پیشرفت دائمی به همراه مصرف کردن انرژی ، مدیریت زمان و تشخیص فرصت ها میتوانند ما را بسیار به هدفمان نزدیک کنند. حال در ادامه میخواهیم سه روش دیگر را بررسی کنیم تا به هدف خود یعنی پولدار شدن نزدیک تر شویم.

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت دوم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت دوم


 

اکنون نوبت روش بعدی است.

تصویر افقی

به ظاهر خود اهمیت دهید

خط افقی

اگر بخواهید پولدار شوید باید بدانید که ظاهر شما بسیار اهمیت دارد. اگر بخواهید در جلسات و یا مکان های دیگر با ظاهری نا آراسته ظاهر شوید ، باید بدانید که هرگز نمیتوانید فرد پولداری شوید. ظاهر شما نشان دهنده شخصیت شماست و هرچقدر ظاهر آراسته تری داشته باشید میتوانید در نظر دیگران انسان موجه تری باشید.

اگر به ظاهر خود اهمیت ندهید ، تاثیر منفی زیادی در نگاه دیگران نسبت به خودتان خواهید گذاشت. اما تاثیر این نگاه منفی چیست؟ این نگاه های منفی چه زمانی به شما آسیب میزنند؟

تصور کنید برای یک مصاحبه کاری و یا یک جلسه برای انعقاد قرارداد با شرکتی معتبر دعوت شده اید. در صورتی که با ظاهری مرتب و آراسته پا به این جلسه بگذارید ، نگاه طرف مقابل به شما مثبت خواهد بود و این نگاه مثبت تاثیر بسیار زیادی در ادامه همکاری با شما خواهد داشت. اگر میخواهید با دیگران به شکل مطلوب تری برخورد کنید ، به ظاهر خود اهمیت بدهید.

 

تصویر افقی

اصول مذاکره کردن را یاد بگیرید

خط افقی

ممکن است شما در نظر خود فرد بسیار زرنگی باشید و فکر کنید که همیشه میتوانید در برخورد ها گلیم خود را از آب بیرون بکشید. مسئله این نیست که نظرتان درباره خودتان چیست ، مسئله این است که حتی اگر واقعا هم انسان بسیار زرنگی باشید ، بعید است از اصول و فنون مذاکره کردن اطلاعاتی داشته باشید.

اصول و فنون مذاکره در برخورد با شرکت های طرف حساب شما راز موفقیت شما خواهند بود ، به شرطی که شما به اصول و فنون مذاکره مسلط باشید. قدرت بیان شما ، صحبت های هدفمند شما با طرف مقابل ، به موقع کوتاه آمدن و امتیاز دادن و یا به موقع محکم برخورد کردن و به طور کلی اصول و فنون مذاکره میتواند به شما کمک کند تا در مذاکرات خود بسیار موفقتر عمل کنید.

هرچقدر بتوانید به مهارت های مذاکره کردن مسلط شوید شانس بیشتری برای انعقاد قراردادهای بهتر خواهید داشت.

 

تصویر افقی

مدیریت هزینه ها

خط افقی

اگر میخواهید پولدار شوید نباید تنها به مدیریت در آمد خود فکر کنید . مدیریت هزینه های شما اهمیتی کمتر از تلاش شما برای افزایش درآمد ندارد. در بسیاری از مواقع افراد به در آمد بسیار خوبی نیز میرسند اما به حدی در هزینه های خود بد عمل میکنند که بخش زیادی از درآمد خود را از دست میدهند.

برای پولدار شدن نیاز دارید تا همانقدر که برای کسب درآمد خود تلاش میکنید ، برای مدیریت هزینه های خود نیز تلاش کنید. مدیریت هزینه ها به معنی خساست در خرج کردن نیست بلکه هدف از مدیریت هزینه ها اختصاص منابع به کارهای مناسب است.

هدف از مدیریت هزینه ها این است که هرقدر که میخواهید هزینه کنید اما این هزینه در مسیر صحیحی انجام شود. برای هزینه های خود برنامه ریزی داشته باشید و بدانید که کجا چقدر خرج میکنید.

مدیریت هزینه ها باعث میشود تا جلوی ریخت و پاش های بی مورد گرفته شود و همین امر سبب میشود که دارایی های شما افزایش پیدا کند.

 


تیک ممکن است بخواهید قسمت چهارم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت چهارم


 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .